Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

7H Medikal’e hoş geldiniz

Sektöründe öncü firma olmayı hedefleyen 7H Medikal veya firmamız genç ve dinamik enerjisiyle Hastane sektöründe uzun yıllar görev almış tecrübeli yönetim kadrosu ile medikal ve sağlık alanlarında çözüm odaklı bir anlayışla müşterilerine hizmet vermektedir. 7H Medikal birçok alanda geniş bir sorumluluk bilinci içerisinde kaliteli uygun fiyatlı tıbbi sarf, laboratuvar malzemeler ile tek kullanımlık medikal malzemelerin yanı sıra medikal tekstil gruplarının iç pazar tedarik ve dağıtımı konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca biyomedikal mühendis ve teknikerlerden oluşan donanımlı teknik servis ekibi ile tıbbi cihazların, malzeme ve aksesuarlarının temini, projelendirmesi, kurulumu, eğitimi ve teknik servis hizmetleri alanında deneyimli bir yapıya sahiptir. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve yenilikçi bir yapıya dayalı düzen içerisinde faaliyet yürütmektedir. Sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

7H Medikal veya şirketimiz ürün kalitesi ve çeşitliliği, modern, dinamik, yenilikçi ve genç kadrosuyla, müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden hizmet kalitesini çeşitlendirerek ve geliştirerek çözüm odaklı hizmet anlayışıyla, Türkiye de ve Türkiye sınırları dışına çıkarak ülkemizi bu uluslararası pazarda başarılı ve gururlu bir şekilde temsil ederek global veya dünya çapında bir şirket olmaktır.

Hedeflerimize ulaşma yolunda, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve doğru hizmet ile karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satış sürecinden başlayarak satış sonrası hizmetler sürecinde de müşterilerimizin yanında olmak, medikal sektörde farklı olanı sunabilmek çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, yeni sinerjiler yaratmak, ürün yelpazesini ve çeşitliliğini geliştirmek, güvenilir firma kimliğini koruyan koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak. Ana hedefimiz, sağlık sektöründe son kullanıcıyı doğru ve kaliteli ürünle buluşturarak güven oluşturmaktır. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz sağlık sektöründe piyasada öncü olmak temel ilkemizdir.